Liner Kaplama ile Havuzlarınıza Farklı Şıklık Katın!

18 October 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama ile Havuzlarınıza Farklı Şıklık Katın!

Liner kaplama, havuz firmaları tarafından sunulan hizmetlerden sadece birisidir. En az havuz yapımı kadar önemli olan bir işlemdir. Havuzun ilk yapımı esnasında ya da sonrasında tercih edilebilmektedir. Her ne zaman olursa olsun tercih ettiğiniz takdirde elde edebileceğiniz avantajların sayısı oldukça fazladır. Bunlardan ilki estetik bir görüntü elde etmektir.

Estetik bir görünüm havuz modellerinde olmazsa olmaz unsurların başında yer alır. Kullanım alanı ister yazlık ister oteller olsun havuzun ilgi çekici, modern olması gerekecektir. Bunu gerçekleştirmenin ilk adımı tartışmasız temiz bir havuzdan geçer. Eğer havuzun dibinde yosunlar ve bakteriler oluşuyorsa estetik görüntüden bahsetmek imkânsızdır. Bunun önüne geçilmesi de liner kaplama ile mümkün olmaktadır.

Kaplama sayesinde diğer estetik görünüm ise taban ve havuz duvarlarında oluşturularak renk değişimi ile mümkün olur. Liner kaplama esnasında kaplama malzemesi tek renkten oluşmaz. Geçmiş dönemden beri havuz kullanıyor ve görüntüsünden sıkıldıysanız bile liner kaplamayı tercih edebilirsiniz. Farklı bir taban rengi havuzunuzun görünümünü değiştirmek konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Hijyenik Havuz Modelleri, Liner Kaplama ile Mümkün!

Havuzda yer alan kişi sayısı az ya da çok olsun, suyun bulunduğu alanda önlem alınmazsa bakteri çoğalması gerçekleşir. Artan bakterilerin sağlık adına ciddi bir problem yarattığı gerçektir. Bu yüzden liner kaplama ilk olarak hijyenik bir ortam oluşması adına havuz firması tarafından önerilir. Sermed Havuz olarak başta çocuk havuzları olmak üzere yetişkin havuzlarda da kaplamayı öneriyoruz.

Otel, kapalı spor salonu gibi alanlarda havuzu kullanan kişi sayısı fazladır. Liner kaplama olmayan havuzlarda çok kısa zaman içinde bakteri oluşmaya başlar. Hatta çoğu zaman havuz dibinde yosunları görmek de mümkündür. Yosunların sağlık açısından ve estetik açıdan kötü olmasından dolayı kaplamayı tercih ederek bu konuda önlem oluşturabilirsiniz.

Prefabrik havuz yapımı sırasında liner kaplama yaptırmamış olsanız bile sonradan yaptırabilirsiniz. Çok kısa sürede oluşturulan bu işlem, birkaç gününüzü alacaktır. Sermed Havuz firmasındaki çalışanlarımız seçeneğiniz malzemenin rengine göre kısa sürede havuzunuzu tekrar kullanıma hazır hale getirir. Böylece sizler de sağlıklı ve aynı zamanda şık bir havuzda keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !