Kalitenin Bahçedeki Yüzü: Fipool Prefabrik Havuz

29 October 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz

Estetik, Şık, Kalitenin Bahçedeki Yüzü: Fipool Prefabrik Havuzları

Sermed Havuz Firması, yılların verdiği tecrübeyle ve sunduğu çeşitlik ağıyla, sizler için fipool prefabrik havuzlarını üretmeye tüm hızıyla devam etmektedir. Günümüzde daha da yaygın biçimde kullanılan fipool prefabrik havuz, pek çok açıdan alıcısını cezbetmektedir.

Fipool Prefabrik Havuz
Fipool Prefabrik Havuz

Skimmerli ve taşımalı olarak iki havuz modeli bulunan fipool prefabrik havuzları, liner katalog seçimleriyle, her ortama uyumlu, her rengi barındıran ve her görünümü kapsayan çeşitleriyle bahçenize imzasını atacaktır.

Sermed Havuz Firması damgasıyla kullanışlı hale gelen fipool prefabrik havuzlarının sırrını öğrenmek isterseniz, sadece üç sözcükle onları keşfetmenin yolunu sizlere gösterebiliriz: estetik, şıklık ve kalite…

Peki bunlar fipool prefabrik havuz hangi anlamları içermektedirler?

Fipool Prefabrik Havuzu Ne Açıdan Estetiktir Ve Şıktır?

Fipool prefabrik havuzu görüntüsü itibarıyla adeta bir yapbozu, bir vazoyu, bir sürahiyi veya mozaiklerle kaplanmış zarif bir tabloyu andırmaktadırlar. Liner kaplama kataloğuyla türlü renk ve türlü dizayn seçenekleri sunan Sermed Havuz’unyaptığı fipool prefabrik havuzları adeta birer sanat eseri gibi parıldamaktadır. Mavi, beyaz, gri, bej, kumlu renk skalalarıyla size seçim şansı da veren fipool prefabrik havuzları, evinizin en güzel köşesinde yer almak üzere, sizleri beklemektedir.

Gündüz güneşin vurduğu masmavi yüzey, gece döşenen led ışıklarıyla ve aydınlatma sistemleriyle, laciverdin en güzel yüzünü de insanlara sunmaktadır. Yüzme Havuzu, üstüne rengarenk yıldızlar veya yakamoz düşmüşçesine pırıl pırıl ve ışıl ışıl görünmektedir. Gündüz havuz kenarında güneşlenmenin, suya dalmanın, şezlonga uzanmanın keyfini çıkarırken; gece de havuz başında bir şeyler içmenin, müzik dinlemenin, uzanıp gökyüzünü seyretmenin veya parti vermenin keyfini sürebilirsiniz. Fipool prefabrik havuzları size bir ürün olarak değil, yeni bir hayat seçeneği olarak gelirler. Onunla yaşayacağınız her deneyim sizlere güzel anılar biriktirmenin de yolunu açacaktır.

Fipool Prefabrik Havuzunun Kalitesinin Sebebi Nedir?

Sermed Havuz Firması, hem önemli bir Alman firması olan Sunnypool’le hem de alanlarında en başarılı Türk mühendisleriyle çalışmanın verdiği haklı gururu da taşımaktadır. Kurumumuz, daima kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Bu malzemeleri, uygun testlerden geçirmeksizin de asla piyasaya sürmemektedir.

Fipool prefabrik havuz yapımı nda kullanılan fibercement panellerinin yapısında silis kumu, çimento ve bağlayıcılar bulunmaktadır. Prefabrik havuzlarının temelini oluşturan bu esnek paneller asla paslanmazlar, deforme olmazlar, çürümezler ve mikrop tutmazlar.

O sayede, esneklik payı yüksek, kırılmaz, bükülmez ve çatlamaz bir fipool prefabrik havuzunuz olacaktır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !