Karakteristik Tasarımlarda Havuz Modelleri

27 August 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Karakteristik Tasarımlarda Havuz Modelleri

Havuz modelleri konusunda karar veremiyor musunuz? Sermed Havuz olarak hayallerinizdeki tasarımlara ulaşmanız için üst düzey çalışmalarımız bulunmaktadır. Hayallerinizdeki havuza ulaşabilmek ve kişisel zevkinize göre tasarlanmış havuzu yaptırmak artık çok kolay! Dilerseniz hali hazırda bulunan modellerimizi tercih edebilir veya kendi özel tasarım havuzunuzu yaptırabilirsiniz.

Havuzunuzun bir kimliğinin olmasını ve kendi kişisel zevkinizi yansıtmasını istiyorsanız, projelendirme sürecinde uzman ekibimize taleplerinizi bildirebilirsiniz. Firmamız kuruluşundan itibaren 6 binden fazla uygulama yapmıştır. Bu uygulamaların pek çoğu özel tasarım havuzlardır. Talep ve görüşleriniz doğrultusunda tasarladığımız havuz yapımı sürecinden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Hizmetlerimizi %100 müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak sunmaktayız.

Prefabrik havuz yapımı tercih edecekler için birbirinden şık modellerimiz bulunmaktadır. Tamamen kişisel zevkinize göre oval veya köşeli modeller tercih edebileceğiniz gibi asimetrik havuzlar da yaptırabilirsiniz. Sermed Havuz ile çalıştığınız takdirde havuzunuz için hem konforlu hem de şık tasarımlar tercih edebilirsiniz. Karakteristik bir havası olan ve işlevsellik açısından son derece kullanışlı havuzlara sahip olabilirsiniz.

Dilediğiniz Ebatlarda Şık ve Özgün Tasarımlar

Havuz yaptırmak için yeterli alanınızın olmadığını mı düşünüyorsunuz? Sermed Havuz olarak havuz yaptırmak istediğiniz alanın ölçülerine uygun, dilediğiniz şekil ve ebatlarda havuz kurulumu yapmaktayız. Havuzlarınız için özel tasarım modeller tercih edebilir, talepleriniz doğrultusunda uzman ekibimiz ile projenin hazırlanmasında yer alabilirsiniz. Kullanışlı ve bir o kadar da şık havuzlara sahip olmanız artık çok kolay. Üstelik genişçe bir alana sahip olmanız gerekmektedir.

Her cebe uygun havuz yapım fiyatları bulunmaktadır. Hiçbir şekilde cep yakmayan ödeme koşulları sağlamaktayız. Web sitemiz üzerinden havuzunuzu kendiniz tasarlayarak, en uygun teklifi alabilirsiniz.  Dilerseniz hazır havuz kurulumu yaptırabilir, dilerseniz hali hazırda mevcut havuzunuzu yeniletebilirsiniz. Bu hususta en sıklıkla tercih edilen yenileme şekli, betonarme havuzdan prefabrik havuz kurulumuna dönmek veya kaliteli bir liner işlemi yaptırmaktadır.

İhtiyacınız doğrultusunda bize ulaşabilir, en uygun ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız güvencesiyle 10 yıl garantili havuz kurulumları yapmaktayız. Kurulum sürecinin 7 gün gibi oldukça kısa bir sürede gerçekleşmesi, firma avantajlarımız arasındadır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !