Muğla Akyaka’ya Prefabrik Havuz Yapımı

12 December 2019 Yayımlayan : Sermedhavuz
Mugla Prefabrik Hauz Yapımı

Ben Muğla Akyaka’dan Turgay Çakmak, Havuz arayışı içerisindeyken betonerme havuzlardaki maliyet yüksekliği ve uzun havuz yapımı aşamaları gibi gözümü korkutan durumlar ile karşılaştım.

Muğla Prefabrik HavuzYapımı

Yaz kış ikamet ettiğim Muğla Akyaka da bahçemizin müsaitliği ve serinleme ihtiyacımızın kolaylıkla karşılanacağı için havuz yaptırmak için bir arayışa geçtik.

Aslında yazlık bir bölgede oturuyoruz, yine de denize girmek için ufakta olsa bir hazırlık yapıp yol almak gerekiyor. Yazın hafta sonları ve tatillerde çocuklarım ve torunlarımda genellikle bizde vakit geçirdiklerinden dolayı, özellikle torunları oyalamak ve güzel vakit geçirmelerini sağlamak için ve bahçedeki alanın da böyle bir havuz yapımına hatta iki havuz yapımına müsait olması beni konuyla ilgili araştırmaya sevk etti. Prefabrik havuzların hızlı kurulumu, bahçeme uygun formlarda daha az inşaat alanıyla bu süreci gerçekleştirebileceğimi öğrendiğimde ve özellikle deprem bölgesinde olduğumuz için prefabrik liner kaplama havuzlarda sarsıntılardan herhangi bir kaçak ve problem ile karşılaşmama özelliği bu süreçte hızlı karar almamı sağladı.

Telefon ile aldığım bilgilendirme ve havuz fiyatları sonrasında satış ekibinden arkadaşlar, yerinde keşif gerçekleştirerek bahçeye uygun model ve ebat tam olarak ortaya çıktı. Gerçekten yerinde yaptıkları tespitler ve yönlendirmeleri benim için çok önemliydi. Profesyonel bir bakış açısı ile havuzların yapılacağı alanlar ve sistem ile ilgili çok detaylı bilgilendirildim. Altyapı ile ilgili uygulamayı kendim yapmama rağmen beni bu konuda yalnız bırakmadılar. Havuz yapımı süreci ise oldukça hızlı gerçekleşti. Başından sonuna kadar problemsiz bir süreç geçirdik.

Prefabrik havuzda karar verdiğim ve doğru Havuz Firması olan Sermed Havuz u bulduğum için memnuniyetim sonsuz. Söylenilen sürede Maldiv çelik havuzların teslimatı gerçekleşmiştir. Herhangi bir problem olmayıp, hizmet eden tüm ekipten çok memnun kalınmıştır. Kullanım süreci başlangıcındaki acemiliklerimizi telefon ile destek aldığımız teknik servisteki arkadaşların yardımı sayesinde kolay atlattık.

Teşekkürler Türkiye’nin Lider Havuz Firması Sermed Havuz…

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !