Prefabrik Havuz Fiyatları Uygun Mudur?

31 January 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Havuz Fiyatları Uygun Mudur?

Havuz yapımı konusunda en çok merak edilen konuların başında prefabrik havuz fiyatları gelmektedir. Betonarme havuzlara nazaran uygun bütçeler ile havuz sahibi olabilirsiniz reklamlarından dolayı inanlar prefabrik ürünlerin gerçekten uygun olup olmadığını da merak etmektedirler.

Prefabrik ürünlerin birçok kolaylığı bulunmaktadır. Tabi ki bunların başında da uygun fiyatlar sunuşu yer almaktadır. Ancak sadece uygun fiyatları ile değil betonarme havuzlara nazaran çok ciddi tadilatlar istemeyişi ile de ön plana çıkmaktadır. Özellikle deprem ülkesinde yaşamamızdan dolayı oluşan hafif sarsıntılarda bile içi su dolu havuzlarda minik veya ciddi çatlaklar oluşabilmektedir.

Bu çatlaklar fark edilene kadar da ciddi su faturaları ödemek zorunda kalabileceğiniz gibi zemin altında da su sızıntısından dolayı çürüme yaşama şansınız yükselmektedir. Ancak bu durum prefabrik havuz modelleri nde gerçekleşmemektedir. Çünkü bu havuz modelleri taşınabilir özellik sunmaktadır. Alana direkt monte edilerek kullanıma sunulmaktadır.

Yerden ayrı bir şekilde monte işlemi gerçekleştiği içinde deprem sırasında herhangi bir çatlama durumu söz konusu olmamaktadır. Bunun yanı sıra demonte bir ürün olmasından dolayı taşınma gibi durumlarda havuzunu da taşıma imkânına sahip olmaktasınız.

Ancak eğer prefabrik havuz yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka liner kaplama ürün de kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Böylelikle ısı yalıtımı da dengede tutarak izolasyon sağlamış olursunuz. Aynı zamanda anti bakteriyel de bir özellik sunuyor oluşundan dolayı hijyenik bir havuz elde ederek sağlığınızı da korumuş olursunuz.  

Ancak bizler böyle anlatırken müşterilerimiz havuz yapım fiyatları nedir diye de merak etmektedirler. Fakat havuz fiyatları verebilmemiz için sizlerin istekleri ve havuzun konumlandırılacağı alanın ölçüleri gerekmektedir. Bu sebepten dolayı net bütçeler söyleme şansımız sizlerle görüşmedikçe imkânlı olmamaktadır. Eğer sizler de prefabrik havuz modelleri yaptırmak istiyor ama öncelikle bütçeleri öğrenmek istiyorsanız ve bunun dışında havuz bakımı hakkında detaylı bilgiler almak istiyorsanız hemen web sistemiz de bulunan irtibat numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilir, yaptığımız tüm işler hakkında bilgiler alabilir, dilerseniz hazır havuz modellerimizin resimlerini görebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !