Silivri’de Liner Kaplama Havuz Yapımı

10 January 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Silivri'de Liner Kaplama Havuz Yapımı

İstanbul Silivri’de bahçeli bir evimiz var. Çocuklarımın ve eşimin isteği üzerine panel havuz yaptırmayı düşündüm. Az çok prefabrik havuzlar hakkında bilgim vardı. Bu yüzden önceliğim işini doğru yapan, kaliteli malzeme kullanan ve havuz fiyatları konusunda bizi üzmeyecek havuz firmalarını araştırmaya başladım.

Araştırmalarım sonucu en içime sinen firma Sermed Havuz oldu. Hem kasa olarak panel kullanıyor olmaları hem de liner kaplama gibi sızdırmazlık garantisi veren bir iç kaplama bizi cezbetmişti. Sermed havuzla iletişime geçtim. Hızlı geri dönüşleri ve son derece profesyonel yaklaşımlarıyla doğru kararı verdiğimi o an anlamıştım. Mozaik ve su desenli liner kaplamalarda fiyatlar oldukça uygundu; havuz yapımlarında liner malzeme kullanarak bakım masraflarını da azaltacağını söylediler.

Prefabrik havuz yapımı konusunda uzman kadrosu öncelikle bahçeme keşif için geldiler. Havuz yapımına başlamadan önce alt yapı incelemesi uzman ekipleri tarafından titizlikle gerçekleştiriyor. Hem bizim isteklerimiz hem de firmanın önerileriyle bahçemize ve bütçemize en uygun havuz modeline karar verdik. Anlaşmamızı yaptık ve sonrasında havuz yapımına başlandı. 7 gün gibi kısa bir sürede bu bahçede nasıl böyle güzel bir havuz oldu bilmiyoruz. Çocuklarım ve eşimle beraber havuzumuzun keyfini uzun yıllar süreceğimize eminim. Sermed havuzun ailesinden biri olmak bizi çok mutlu etti. Her şey için teşekkürler…

Egemen Altunsoy

FİPLUS 500x1000x150 ebatlarında Liner Kaplama Havuz

İstanbul / Silivri

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !