Prefabrik Havuz Ömrü Kaç Yıl

10 October 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Havuz Ömrü Kaç Yıl

Türkiye’de son yıllarda prefabrik portatif yüzme havuzlarına olan ilgi artıyor, beton havuzlara göre fiyatı en az yüzde 500 daha düşük olan prefabrik havuzlar hem depreme dayanıklı hem de su sızdırmıyor. Bir hafta gibi kısa zaman içinde kurulan portatif prefabrik havuzlar demir, beton, kalıp ve kaplama gibi işlemlere gerek kalmadan tamamlanıyor.

Prefabrik Havuz Ömrü Kaç Yıl
Prefabrik Havuz Ömrü Kaç Yıl

Prefabrik Hazır Havuzun Kurulumu Ne Kadar Sürer?

Çelik paneller kullanıldığından dolayı yer sarsıntılarına ve depreme dayanıklı olan prefabrik havuzlar, sıva ve seramik gibi malzemelerin kullanılmamasının avantajı ile kısa sürede oluşturuluyor. Birkaç gün içinde ya da en fazla bir haftada tamamlanan yüzme havuzları farklı modeller ile müşteriye sunuluyor, zemin üzerine kurulan havuz modellerini beklemeye de gerek yok ev sahibi kendisi dahi havuzunu yapabiliyor. Son derece kullanışlı, her bütçeye uyan prefabrik portatif yüzme havuzlarının kullanım ömrü 50 yıl olarak açıklanıyor.

Türkiye’de Prefabrik Havuz Kullanılıyor Mu?

Beton havuzları yıllardır oturdukları tahttan indiren portatif prefabrik yüzme havuzları gerek Avrupa’da gerekse Amerika Birleşik Devletlerinde havuz sektöründe ki yüzde 90’lık payı elinde tutuyor. Ülkemizde de her geçen gün sektörde beton havuzların yerini almaya başlayan prefabrik havuzlar şu an için pazarda 30’luk paya ulaştı, ülkemizde yıllık ortalama 10 bin prefabrik portatif yüzme havuzu yapıldığı veriler ile belgelenmiş durumda.

Hazır Havuzu Kaç Yıl Kullanırım?

Sermed Havuz Firması tarafından 2009 yılından bu yana Türkiye piyasasında varlığını gösteren Alman MTH markası her boyutta ve istenilen modelde havuz üretiyor. Düşük maliyetli standart ürünler var oval ya da yuvarlak havuz modelleri de bunu belirleyen müşterinin ekonomisi ve beklentisi. En az 20 yıl kullanım ömrüne sahip olan Alman teknolojisi MTH havuzları işçilik ve üretim hatalarına karşılık 10 yıl garantili üretim sunuyor.

Prefabrik Portatif Hazır Havuz Su Sızdırır Mı?

Gömme, yarı gömme ve zemin üstü modelleri bulunan portatif havuz anti bakteriyel kaplama, püskürtme katmanı sayesinde mikro organizmaların havuz ve havuz kenarında yaşamasını engelleyen sistem dışında tek parça liner kaplama sayesinde de yüzde yüz su geçirmez özelliğe sahip. Esnek yapısı ve yüksek uzama kat sayısı sayesinde depremden etkilenmeyen prefabrik portatif hazır havuzlar zeminde oluşan çökme, oturtma, kırık ve çatlaktan da etkilenmez ve su sızdırmaz.

Sermed Havuz, havuz sektöründe bir ilki gerçekleştirmekte ve modern online satış sistemine geçerek hem havuz hem de havuz aksesuarları ürünlerinde online satış hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel ve konusunda deneyimli ekibi sayesinde havuz ekipmanlarınızı kaliteli ve güvenilir şekilde online alabilirken, aynı zamanda prefabrik havuz seçiminde size yardımcı olmaktadır.

Uzman ekibimize ulaşmak için 0850 495 02 00 / 0532 111 73 73 numaralı hatlarımızdan ulaşabilir ya da info@sermedhavuz.com adresimizden e-posta yoluyla da uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !