Prefabrik Havuz Yaptırmak için En Doğru Zaman

07 October 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Havuz Yaptırmak için En Doğru Zaman

Hangi mevsimin prefabrik havuz yapımı için en doğru zaman olduğu cevabı kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Tüm dünya üzerinde geçerli olan bir pandemi sürecinin olduğu şu günlerde, havuz tatilini halka açık havuzlar yerine kendi evinin bahçesinde geçirmek isteyen kişiler, prefabrik havuz tercihi yaparak, tatil keyfini, evde yaşamayı tercih etmektedir.

Prefabrik Havuz Yaptırmak için En Doğru Zaman
Prefabrik Havuz Yaptırmak için En Doğru Zaman

Hayalindeki havuza kavuşmak ve tatilini uzun süreli geçirmek isteyen kişilerin ilk aklına gelen soruların başında, havuz yaptırmak için hangi mevsim çok daha uygundur sorusu gelmektedir.

Bahar Aylarında Havuz Yaptırmak Doğru mudur?

Sermed Havuz ile hayallerinizin havuzuna, yılın herhangi bir zamanında kavuşabilirsiniz. Ancak her mevsimin kendine göre özellikleri ve prefabrik havuz yapımı aşamasında oluşacak avantajlar ve dezavantajlar oluşmaktadır.

Bahar aylarında prefabrik havuz yaptırarak;

  • Yaz boyunca havuzu kullanma olanağı bulunur.
  • Diğer betonarme havuzlar gibi yapımı uzun sürmez.
  • 7 gün içinde havuz teslim edilir.
  • Liner havuz kaplama malzemesiyle oldukça estetik görünüm kazanır.

Sermed Havuz Firması tarafından üretimi yapılarak montajı gerçekleştirilen prefabrik havuzlarda izin almaya gerek yoktur.

Kış Aylarında Havuz Yaptırılabilir mi?

Kasım aralık aylarında başlayacak bir havuz projesi için, havuz boyutu, şekli, tarzı düşünülmesi gereken konuların başında gelmektedir. Betonarme bir havuz, oldukça maliyetli bir süreçtir ve havuz yapımı büyük bir zaman almaktadır.

Betonarme bir havuz için Mart ya da Nisan aylarına kadar plan kurmak, havuz peyzajını gerçekleştirmek için iyi bir zamandır. Betonarme bir havuz için kış ayları, en iyi zaman olarak görülür.

Ancak Sermed Havuz, yılın her zamanı rahatlıkla yaptırabileceğiniz prefabrik havuz üretimiyle, sizleri hayalinizdeki havuza, istediğiniz her an kavuşma olanağını sunmaktadır. Ürettiği prefabrik havuz çeşitleriyle, istediğiniz alana özenli şekilde yerleştirilen havuz modeliyle, kısa sürede inşası bitirilerek, hazır hale getirilmektedir.

Sonbahar Havuz Yaptırmak için Doğru Bir Zaman mıdır?

Sonbahar mevsimi, yüzme havuzu yaptırmak için doğru zamanlardan bir tanesidir. Havuz projesini detaylandırmak için, üzerinizde baskı hissetmeden rahatlıkla tüm ayı plan ve projeyle geçirebilirsiniz.

Havuz için indirimli fiyatlar da oluşabilir. Bahçenizde yaptıracağınız havuz için betonarme havuz yerine prefabrik havuz düşünerek, maliyetler düşürülebilir ve daha kısa sürede, hayalinizdeki havuza kavuşmuş olursunuz.

Yaz Aylarında Havuz Kurulumu Kolay mıdır?

Evinin arka bahçesinde betonarme bir havuz isteyen ev sahipleri, Haziran ve Temmuz aylarını tercih etmektedir. Ancak betonarme havuzlarda inşa süresi oldukça uzundur ve bu süre içinde yaz aylarını kaçırma gibi bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu konuda yaz aylarını havuza girmeden geçirmek, isteyeceğiniz son şey olabilir.

Sermed Havuz, ürettiği prefabrik havuz modelleri sayesinde, tüm yıl boyunca, istediğiniz her an, hayalinizdeki havuza sahip olmanız için, profesyonel ve kaliteli hizmet vermektedir.

Bir prefabrik havuz kurulumu sırasında;

  • Havuz tabanının yerleştirileceği çukur açılır.
  • Açılan çukur tabanı tüm istenmeyen maddelerden temizlenerek düzleştirilir.
  • Sermed Havuz Firması tarafından istenilen model ve ebatta hazırlanan prefabrik havuz, açılan çukura özenle yerleştirilir.
  • Tüm monteleme, sıhhı tesisat ve elektrik tesisatı döşendikten sonra, havuz kullanıma hazır hale getirilir.

Ortalama 7 gün içinde, havuzunuz yüzmek için hazır hale getirilmiş olur.

Uzman ekibimize ulaşmak için 0850 495 02 00 / 0532 111 73 73 numaralı hatlarımızdan ulaşabilir ya da info@sermedhavuz.com adresimizden e-posta yoluyla da uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !