Sonsuz Havuz Keyfi; Jet Stream

13 September 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Sonsuz Havuz Keyfi; Jet Stream

Sadece bir havuz ile okyanus dalgaları evinize geliyor. Jet Stream havuzları ile kendinizi adeta açık denizde yüzüyormuş gibi hissedeceksiniz. Havuzun içindeyken dalgalara karşı verdiğiniz savaşla çok daha fazla mesafeyi çok daha küçük bir alanın içinde kat etme imkanını bulabileceksiniz.

Sonsuz Havuz Keyfi; Jet Stream
Sonsuz Havuz Keyfi; Jet Stream

Jet Stream Havuzları Nasıl Çalışır?

Bu havuzlarda asıl amaç ters akıntı yaratmaktır. Bu sistem her zaman değil sadece siz istediğinizde çalışır. Havuz dışından veya içinden monte edilebilen ekipmanları ile su içerisinde basınç sistemi ile istediğiniz yüzme performansını temin etmek amacıyla akıntı yaratmaktadır.

Jet Stream Havuz İçin Hangi Ekipmanlara İhtiyaç Vardır?

Yüzme keyfinizi en üst standartlara çıkarmak için Jet Stream havuz yapımı nda gerekli olan ekipmanlar listelenmiştir:

  • Jet Stream ara parçası
  • Jey Stream emiş süzgeci
  • Jet Stream ön parça
  • Jet stream kumanda panosu

Sermed Havuz Firması ile en sağlam ve güvenilir şekilde mevcut olan havuzunuza Jet Stream sistemi eklenir veya sıfırdan hayallerinizdeki havuz en kaliteli haliyle evlerinize inşa edilir.

Jet Stream Sistemini Ne Zaman Kullanabilirim?

Havuz idmanlarınız için istediğiniz günün istediğiniz saatinde Jet Stream havuzunuzdan yararlanabilirsiniz. Kişisel havuzlarınıza inşa edilen Jet Stream ekipmanları sayesinde idmanlarınızı kısıtlamanız gerekmez. Kaliteli havuz keyfini evlerinize taşıyan Sermed Havuz ile idmanlarınızdan sonra havuzda jakuzinin tadına varıp dinlenebilir ve kaslarınızı gevşetebilirsiniz.

Su terapilerinde kullanılan prefabrik havuz sistemleri ile iyileştirilen hastalıklar söz konusudur. Sermed Havuz, Jet Stream havuzlarına akıntı hızı ve su sıcaklığı ayarlayabilme özelliği de ekleyerek bu sistemi sizlere en uygun hale getiriyor. İdmanlarınız, havuz keyfiniz ve su terapileriniz için bütün özellikler bir araya geliyor.

Jet Stream Havuzlarında Hijyen Nasıl Sağlanıyor?

Havuzlarda en önemli husus olan temizlik belirli sistemler ve kimyasallar ile sağlanmaktadır. Fakat kimyasallar havuz ölçülerine göre doğru oranlarda kullanılmak zorundadır. Az kullanmak istenilen temizliği sunmayacağı gibi fazla kullanmak ise insan vücuduna fazlasıyla zarar vermektedir. Jet Stream sistemiyle üretilen havuzlarınızda hijyen ve devir daim sistemi en üst kalitede inşa edilir. Doğru ölçülerde kullanılan kimyasallar ile müşterilerin sağlığı Sermed Havuz ’un her zaman birinci önceliğidir. Mevcut olan havuzlarınızda temizlik sistemini beğenmiyor veya yeterince hijyenik bulmuyorsanız, sisteminizi yeniletmeyi düşünebilirsiniz.

Jet Stream Sistemine Kendi İstediğim Ayarı Verebilir Miyim?

Tamamen müşteri memnuniyeti esas alınarak inşa edilen Jet Stream havuzlarımızda;

  • Akıntı hızı
  • Su sıcaklığı
  • Masaj sistemi
  • Sistemin çalışma düzeni

 sizlerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Havuz keyfinizi istediğiniz kalite ve düzende evlerinize getirmek için çalışıyoruz!

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !