Türkiye’de Havuz Yapımı ve Ustalık

14 December 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Türkiye’de Havuz Yapımı ve Ustalık

Arka bahçenize bir havuz almayı düşünüyorsanız, ilk dikkate almanız gereken şey, havuzu ne için istediğinizi bilmektir. Çocuklarınız için bir havuz mu yoksa yetişkin havuzu mu istiyorsunuz? Belki de bir tur havuzunda antrenman yapacak belki de SPA sistemini havuzunuzla beraber kullanacaksınız.

Havuz yapımı, ustalık ve bilgi gerektiren bir iştir. Hayalinizdeki havuzu tam olarak yansıtmak, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak bir havuz şekillendirmek ustalık isteyen bir iştir. Sermed Havuz, konusunda uzman mimarları, tasarımcıları ve havuzun yapım aşamasında çalışan ekibiyle, tam olarak profesyonel bir işçilik sergilemektedir.

Kaliteli Bir Havuz İçin Nereye Başvurulmalıdır?

Türkiye’de birçok havuz yapan şirket bulunmaktadır. Ancak bu şirketler içinden en kalitelisini ve profesyoneli bulmak için biraz araştırma yapmak gerekir. Bir havuz yapan şirket araştırırken, bazı kriterlerin göz önünde bulundurulması gerekir.

  • Havuz şirketinin referansları
  • Ücretlendirme politikası
  • Hangi hizmetleri verdikleri
  • Lisanslı olup olmadıkları
  • Söyledikleri zamanda işi bitirip bitirmedikleri

Sermed Havuz, 10 yılı aşan iş tecrübesi ve uzmanlığı ile, profesyonel ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Konusunda deneyimli satış ekibi, 7/24 olabilecek sorunlara, teknik kadrosunu hazır tutarken, %100 müşteri memnuniyetini de prensiplerine eklemiş, sektöründe lider bir firmadır.

Havuz Yapım ve Hizmet Aşamasında Neler Gerekir?

Havuz yapımı ve hizmet aşamasında Sermed Havuz olarak tüm detayları inceler ve gerekli etüt çalışmaları yapıldıktan sonra, müşteriye gereken bilgiler verilir. Müşteriden alınacak onay sonrasında havuz yapım çalışmaları başlar.

Yapım aşaması boyunca en kaliteli malzemelerin kullanıldığı hizmetlerimizde, tasarımcılarımız, mühendislerimiz ve saha personelimiz, proje sonuna kadar, en ince ayrıntıyla ilgilenmektedir.

Havuz yapım aşamasında kullanılan prefabrik havuz ürünleri %100 sızdırmazlık garantisi altında olup, 10 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Liner kaplama iç yapısıyla, pürüzsüz bir yüzeye sahip havuzlarımızda, herhangi bir sorun yaşanmaması için, her türlü aşamada, uzmanlarımız yer almaktadır.

Arka bahçenize yaptıracağınız bir havuz için, sizinle tanışma ve konuşma fırsatını isteriz. Ürünlerimizi görebilir, havuz ürünlerimiz ve aksesuarlarımızla ilgili tüm detaylı bilgiyi, uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

 

Havuz Tasarımı için Neler Gerekir?

Havuz tasarımı, evinizin değerinden bir şey kaybettirmeden, doğal koşullara ve peyzaj mimarisine uygun şekilde yapılacak bir iştir. Sermed Havuz uzman tasarımcıları, projeyi geliştirmek ve tüm değişkenleri göz önünde bulundurarak, havuz tasarımını yapar ve proje için gerekli olan ilk adım atılmış olur.

Aynı zamanda mühendislerimizle ortaklaşa çalışan tasarımcılarımız, sağlıklı ve konforlu, müşterinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak havuz tasarımı ortaya çıkararak, müşterinin onayına sunmaktadır.

Yaptığımız sadece havuz değil, bir ailenin sevgili dostların, belki de bir ömür boyu beraber biriktirebilecekleri güzel anıların yaşanacağı bir yaşam alanı oluşturmaktır. Bu yüzden tasarımcılarımız, havuz planını oluştururken, her türlü ayrıntıyı düşünmekte, peyzajdan, evine konumuna, çocukların eğlencesinden, yetişkinlerin havuzda gerçekleştirmek istedikleri faaliyetlere kadar her türlü ayrıntı, havuz tasarım planında oluşturulmaktadır.

Havuz Yapımı Bütçeye Uygun mudur?

Türkiye’de havuz yapımı ve ustalık konusunda kendini ispatlamış Sermed Havuz, 10 yılı aşkın sürdürdüğü hizmetleriyle, müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Bu memnuniyetliğin arasında, düşük maliyetler de bulunmaktadır.

Profesyonel olarak hizmet veren firmamızda, her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve en iyi fiyat garantisi bulunurken, alternatif ödeme seçenekleri de müşterilerimize sunulmaktadır.

Tasarımı gerçekleştirilen plana göre hazırlanan prefabrik havuz sistemleri, diğer havuz ürünlerine göre %50 daha uygun maliyetlidir. Bunun yanında anti-bakteriyel ve hijyen yapılı liner iç kaplamasıyla birlikte, %100 sızdırmazlık garantisi sunulmaktadır.

Bütçenize uygun fiyatlarımız, 10 yıl garantimiz ile müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet veren firmamız, proje boyunca müşterimizi bilgilendirmekte, her türlü gelişme hakkında bilgilendirme yapılarak, koordinasyon sağlanmaktadır.

Havuz Yapımında Neden Sermed Havuz Tercih Edilmelidir?

Sermed Havuz; fipool panel havuz satış, uygulama ve müşteri hizmetleri konusunda gelişmiş ağıyla, müşterilerine hizmet sunmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla, müşterinin ihtiyaç ve taleplerine uygun şekilde gerçekleştirilen tasarım ve proje, konusundaki uzman kişilerin gözetiminde, sonuna kadar işin başında kalarak gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel olarak gerçekleştirilen şantiye kontrol-yönetim altyapısı, sertifikalı saha personeliyle, profesyonel ve kaliteli şekilde gerçekleştirilmektedir. Amacımız sorunlu havuzlarda yüzmeye çalışmanız değil, berrak ve sağlıklı sularda neşeli anıları biriktireceğiniz, yaşam alanları oluşturmaktır. Mutlu yüzler görmek en önemli ilkemizdir. Kaliteli ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için, uzmanlarımızla iletişime geçmek için hala geç kalmış sayılmazsınız.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish