45 M2 Fipool Skimmerli Prefabrik Havuz Sistemi € 8.300

12 Şubat 2015 Yayımlayan : Sermedhavuz

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Türkiyenin Lider Prebarik Havuz firması olan Sermed Havuz tarafından yıllardır Avrupa da ve tüm dünyada yaygın bir
kullanıma sahip olan prefabrik hazır havuz sistemlerinin 40 yıllık Alman Markası, Teknolojisi ve Kalitesi ile üreten MTH SUNNY POOL firmasının havuzları ile  sizlerle buluşmaktadır.

Fiyatlarımıza Dahil Hizmetlerimiz ;
· HAVUZ  GÖVDESİ ve iç kaplaması (liner)
· Profesyonel Kum Filtre Sistemli FİLTRASYON SİSTEMİ
· Havuz Aydınlatma SİSTEMİ ve Aksesuarları
· Havuz Mekanik Tesisatı
· Havuz Elektirik Tesisatı
· Havuz TEMİZLİK AKSESUARLARI
· Havuz Nakliyesi
10 YIL GARANTİ
15 GÜNDE TESLİMAT.
Avantajlarınız ;
– Esnek Liner iç kaplama Almanya`dan hazır fabrikasyon olarak gelmektedir ve bu sayede kesin sızdırmazlık sağlamaktadır.
– Betonarmeden % 50 ekonomiktir.
– Betonarme havuzlar da olduğu gibi derz dolgu yoktur ve bu sebebten bakteri liner sisteme tutnamaz  ve  üreyemez.
– Yosunlanma yapmaz , betonarme havzulara nazaran % 50 daha az kimyasal kullanılır.
– Bakım maliyeti yoktur bir firmaya bağlı kalmak ve sürekli para ödemek zorunda değilsiniz haftada 2 saatinizi ayırarak keyifle kolayca havuzunuzu kendiniz  temizleyebilirsiniz.
– İnox Çelik gövdesi ile depreme dayanık 10 yıllık garantisi ile uzun yıllar güvenli kullanım, MTH Sunnypools havuzlarda betonarme havuzlarda olduğu gibi kum filtreli filtrasyon sistemi kullanılmaktadır.
– Altyapı dahil 7 günde havuzunuz girilmeye hazır hale gelir.
– Demonte olduğunu dan herhangi bir inşaat iznine ve ruhsata tabi değildir.
– Pvc bitiş profili sayesinde, havuz çevresinde bordür yapımına gerek yoktur. havuzlar `skimmerli` sistemde ve duvardan beslemeli olarak çalışmaktadır.
– Bu sayede denge tankına gerek duymaz. Havuzl
arda panel derinliği 1.50m dir.Standart üretimlerimiz dışında özel olarak hazırlanabilecek Çocuk ve tesis havuzlarimiz mevcuttur.
– MTH Sunnypools hazır havuzları betonarme havuzlara göre en az %40 ekonomi sağlar. MTH Sunnypools aydınlatmadan termometresine,dip süpürgesinden inox merdivenine kadar eksiksiz gelir.
 
Fiyatlarımıza Dahil Olmayan İşler ;
• Havuz Alanı Tüm Hafriyat İşleri fiyatımıza dahil değildir.
• Havuz Montaj Öncesi Altyapı Beton İşleri (Yukarıda resimlerde görüldüğü gibi bir altyapı hazırlığı var) fiyatımıza dahil değildir.
• Havuz Çevre Dogusu ve Tüm Çevre Düzenlenmesi fiyatımıza dahil değildir.
Fiyatımız 5x9x1.5 Fipool Skimmerli Panel Havuz Sistemi m: 45 m2 içindir.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”964″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”963″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”962″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”961″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish