Akhisar Eksen Koleji ‘ne Prefabrik Havuz

10 May 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Manisa Akhisar da Eksen Kolejine Prefabrik Havuz

Manisa Akhisar da Eksen Koleji olarak hizmet vereceğimiz yeni okulumuz için havuz arayışına girdik internetten araştırmalarımız sürecin de prefabrik havuz firması Sermed Havuz sistemleriyle önceki yıllarda instagram da yayınladığı güncel şantiye fotoğraflarını takip etmekteydik.

Manisa Akhisar da Eksen Kolejine Prefabrik Havuz
Manisa Akhisar da Eksen Kolejine Prefabrik Havuz

Mimarimiz Emel Hanımı bu konuda yapacağımız okulumuzdaki havuzun statik ebat fiyat ve kurulumuyla ilgili yönlendirdim. Kendisi prefabrik havuzların statiğiyle alakalı yapacağımız havuzla ilgili bir sıkıntı olmayacağını aksine hem sızdırmazlığı onarılabilirliği derz aralarının olmayışındaki yosun önlemenin gecikmesi ve daha kullanışlı bir yapıya sahip olmasından ötürü Sermed Havuz yetkilileriyle irtibata geçerek görüşmelerimize başladık.

Öğrencilerimizin daha hijyenli ve sağlıklı bir havuzda yüzmesi elbette okulumuz için önemliydi gelen satıştı arkadaş bu konuda tüm ekipmanlarıyla ve ürünleriyle görüşmedeki yaptığımız toplantıda bizi fazlaca aydınlattı.

Sermed Havuz sistemlerinin tüm Türkiye’de ve özellikle Manisa ve Akhisar bölgesinde bireysel inşaat ve hizmet sektöründeki referansları da elbette etkili olmuştur

Sermed Havuzla görüşmelerimizde havuz fiyatları nın uygunluğunun yanında bu sektördeki tecrübesi havuz ebatlarının belirlenmesinde ve daha küçük yaş grupları için çocuk havuzu konusunda ve diğer opsiyonel havuz ekipmanların yönlendirmesinde doğru kararlar almamıza sebebiyet vermiştir.

Kurulum sürecinde bize sözleşme de verdiği taahhütün arkadaşında durduğunu her aşamada göstermiştir. Hem gerek personelinin tecrübeleşmiş bilgileri ve yönlendirmeleriyle her aşamada prefabrik havuz un firma olarak hizmetinden hem mimarim hem de bu işle ilgilenen arkadaşlarımın söyledikleri memnuniyet vericidir.

Öğrencilerimize verdiğimiz hizmet te Sermed Havuz firmasının teslimat sonrasında verdiği hizmetlerin de sektör olarak yaz kış olması sebebiyle bizi mahcubiyet içersin de bırakmaması konusunda gösterdiği hassasiyeti de ayrıca tebrik etmek isterim. Servis olarak aldığım bilgiyle en geç 24 saat içinde yönlendirmelerini sağlamaları ve sorunları çözmeleri de takdire şayan bir durumdur.

Havuz firmaları arasında Sermed Havuz firmasıyla yaşadığımız tecrübeyle hem doğru bir karar verdiğimizi hem ödeme şartlarıyla hem kullanılan ekipman ve aksesuarlarıyla en doğru süreci yaşadığımızı belirtmek isterim.

Tüm şirket çalışanlarına tşkr eder hizmetlerinin devamını en içten dileklerimle ifade ederim

Manisa Akhisar Eksen Koleji

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !