Havuz Yaptırmak İstiyorum

18 March 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Yaptırmak İstiyorum

Eşsiz arka bahçe alanları tasarlamanın zamanının geldiği söylenebilir. Çoğumuz, aile ve arkadaşlarla zaman geçirmek için ideal bir konuma ilham vermenin bir yolu olarak arka bahçelerimizi yeniden düzenlemeye karar veriyoruz. Arka bahçemizin hayal edebileceğiniz her şeye sahip olmasını istiyoruz, böylece herkesle dışarıdayken sıkıcı bir an olmaz. Sezon ne olursa olsun, yılın herhangi bir zamanında dinlenmek ve eğlenmek için prefabrik havuz tasarımları ile mükemmel bir arka bahçe yaratabilirsiniz. Havuz yapımı için çeşitli standart havuz tasarımları arasından seçim yapabilirken, kendi havuzunuzu oluşturmak, hayallerinizdeki havuzla sonuçlanmanızı sağlamanın tek yoludur. Takip edilecek en iyi kural, arka bahçenizle çalışmak ve peyzajınızın şeklini dikkate almaktır, çünkü bu, yeni havuzunuzun şekli veya boyutu ile ilgili gelecekteki kararlarınıza ağırlık verecektir.

Prefabrik Havuzunuzu Şekillendirin

Havuz yapımı için karar verdiyseniz, dikdörtgen veya oval gibi standart bir şekil prefabrik havuzu seçme seçeneğiniz olsa da, bazen arka bahçeniz bu standartla doğru görünmeyecektir. Konturlu bir arka bahçeye sahip olanlardan biriyseniz, serbest biçimli bir havuza bakmak en iyi yararınıza olacaktır. Sert açılar yerine eğriler içerdiğinden, serbest biçimli havuz genellikle daha doğal bir görünüme sahiptir ve manzaraya güzelce karışabilir. Arka bahçe alanlarınız için serbest biçimli bir havuz tasarımının ek yararı, arka bahçenizde ayrılan kullanılabilir alanı en üst düzeye çıkarmanıza izin vermesidir. Arka bahçesi bir plaja veya dağa bakan şanslı birkaç kişi için sonsuzluk havuzu tam size göredir. Bu eşsiz havuz tasarımı, havuzunuzda görünür bir kenara sahip değildir, bu da okyanusa veya çevredeki manzaraya karıştığı izlenimini verir. Havuz modelinin ve havuz büyüklüğünün havuz fiyatları için ana kriter olduğunu unutmayın.

Eşsiz Havuz Cilası

Bildiğiniz gibi, havuz kaplamasında bir dizi seçenek vardır. Havuzunuz için doğru yüzeyi seçmek görünüşünde büyük bir fark yaratabilir. Böylece soru şimdi şudur: Ne görmek istiyorsunuz? Havuz liner kaplama, prefabrik, beton, havuz agregaları, vinil astar ve daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, arzu ettiğiniz havuz tasarımına gerçekten ulaşmak için her birini benzersiz bir biçimde tasarlayabilirsiniz.

Plaj Stili Girişi

Arka bahçeniz için son derece eşsiz bir havuz istiyorsanız, havuzunuza girip çıkmak için geleneksel adımları unutun ve bunun yerine bir plaj tarzı girişi eklemeyi düşünün. Bu benzersiz özellik, havuzunuza giriş sıfır derinlikte başlayacağı ve havuzunuza doğru ilerledikçe kademeli olarak derinleşeceği için havuzunuzu gerçekten öne çıkaracaktır. Standart adımlar seçeneğine karşı plaj tarzı bir girişin ek yararı, ailenizdeki herkesin sınırlı hareket kabiliyeti de dâhil olmak üzere havuzun keyfini çıkarmasına izin vermesidir, çünkü sadece en başından itibaren havuza girmeleri gerekir. Sığ alan ayrıca çocukların her zaman bir ebeveyn veya vasi tarafından denetlenirken eğlenmeleri için küçük bir oyun alanı sağlar. Ve daha da iyisi, plaj sandalyenizi alıp havuzunuzun girişine yerleştirebilir ve yılın sıcak günlerinde serin kalarak rahatlayabilirsiniz.

Eşsiz Su Özellikleri

Havuz tasarımınızı gerçekten benzersiz kılmak için, tek yapmanız gereken istediğiniz su özelliklerini seçmektir. Bu güzellikler sizin için mevcut birçok seçenek sunar:

  • Küçük veya büyük her boyutta doğal bir şelale
  • Havuzunuzun ortasında veya sonunda bir fıskiye
  • Su jetleri ve çok daha fazlası

Eşsiz havuzunuzu tasarlamak için Sermed Havuz Firması her zaman yanınızda.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !