HAVUZLU VİLLA İÇİN PEYZAJ FİKİRLERİ

24 December 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuzlu Villa için Peyzaj Fikirleri

Arka bahçe havuz ortamınızı geliştirmek, bütçenize veya istediğiniz proje kapsamına bağlı olarak seçtiğiniz kadar basit veya ayrıntılı olabilir. Renkli havuz kenarındaki saksıları eklemek kadar basit veya entegre bir spa yapmak kadar ayrıntılı olabilir. Havuz Peyzajı, ateş özellikleri ve gölge yapıları, havuzun eğlencesini arka bahçenizin geri kalanına genişletmenin yollarından sadece birkaçıdır.

Arka Bahçe Yüzme Havuz Seçenekleri

Entegre Havuz Peyzajı

Dışarıda daha fazla zaman geçirmek ve eğlenmek için alanınızı güzelleştirin. Bu, havuzunuzu arka bahçe peyzajıyla entegre ederek elde edilebilir. Bunun için Sermed Havuz’dan harika havuz yapımı fikirlerini alın.

Ateşin Sıcaklığı

Havuz başında yanan bir  ateş,  dışarıda serin akşamlarda zaman geçirmenize  ve zamanınıza sıcaklık ve heyecan katacak. Lüks havuzlar ve açık hava yaşamı için, Mimari Sanat Tasarımları ve Sermed Havuz’dan harika fikirler ve ilhamlar bulabilirsiniz.

Gölgelenecek Alanlar Yaratın

Arka bahçe planlarınıza gölgeli alanlar ekleyerek günün sıcağında dışarıda daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Yüzme havuzunuzun yakınındaki bir gölge yapısı, sundurma, kumaş yapısı veya pergola ile konfor ve soğutma ekleyin. Havuz firması ndan bu konu da size fikir vermesini isteyin.

Yeni Yıl için Hızlı ‘Yenileme’ Fikirleri

  • Havuz mevsimi kapıda, bu yüzden şimdi büyük ve küçük havuz projelerinizi planlamak için iyi bir zamandır. Şu anda hızlı bir yenileme için hazırsanız ne yapmalısınız? Havuzun yumuşak kısmına, güverte mobilyalarından şişirilebilir ürünlere odaklanarak gerçekten hızlı güncellemeler yapabilirsiniz.
  • Yeni veranda veya güverte mobilyaları avlunuzun görünümünü dönüştürebilir. Yüzme havuzunuzu tamamlayan ve uzanmadan yemek yemeye kadar çeşitli kullanımlar sağlayan bir stil seçin.
  • Son sezonun mobilyaları yepyeni minderler ve yeni şemsiyelerle güncellenebilir. Yeni yıl için yeni bir renk düzeni veya deseni deneyin ve avluya yepyeni bir görünüm kazandırın.
  • Havuz güvenlikli yemekler, içecek eşyaları ve nevresimlerdeki yeni stiller ve desenler veranda masalarınıza yeni bir bakış açısı kazandırır.
  • Havuz kenarı yetiştiricileri bahçenize cesur renk ve doku getirir. Bu yıl ekicilerinizde hangi renk şemasını kullanacaksınız? İkliminizde iyi yetişen ve az bakım gerektiren yeni çeşitleri araştırarak başlayın, ancak büyük bir izlenim bırakın.
  • Çocukları da planlamaya dâhil edin. Yakında havuz sezonu geldiğinde aksiyonu yükseltmek için birkaç havalı yeni şişme, monogramlı havuz havlusu veya aile havuzu oyunu seçmelerine izin verin.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !