Yüzme Havuzu Satın Alma Rehberi

25 January 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Yüzme Havuzu Satın Alma Rehberi

Bir yüzme havuzu satın almayı düşünüyorsanız, satın alma aşamasına geçmeden önce, ciddi bir planlama yapmalı ve seçeneklerinizin neler olabileceğini görmelisiniz. Aileniz ve kendiniz için ideal havuzu oluştururken, seçimlerinizi etkileyecek birçok etken bulunmaktadır.

Hangi havuz firması ile çalışacağınız, hangi tip havuz siz ve aileniz için daha uygun, nasıl bir yol çizilmeli gibi birçok konu, yüzme havuzu satın alırken, planlanması gereken konuların başında gelmektedir.

Neden Bir Havuza İhtiyacınız Var?

Bir prefabrik yüzme havuzu satın almadan önce, havuza neden sahip olmak istediğiniz, önemli bir konudur. Çoğu insan, havuzu rahatlamak ve vücudunu gevşetmek için ister. Bazı insanlar için ailenin bir arada olması ve birlikte eğlenmesi önemlidir.

Bir prefabrik havuzu satın alırken, ihtiyacınız ne yönde olursa olsun en önemli konu, havuzdan ne beklediğiniz bilmek, havuzun hangi özelliklerinin bulunduğunu bilmek gerekir. Bu yüzden bir havuz satın almak için karar verme sürecinde, size doğru yolu gösterecek, ihtiyaçlarınıza uygun olan havuzu inşa edebilecek, profesyonel ekibimiz ile yola çıkabilirsiniz.

Siz ve Aileniz için En Uygun Havuz Hangisidir?

Havuz kalıcı bir yapıdır ve bu yüzden havuz yapımı aşamasına geçmeden önce satın almayı düşündüğünüz havuz; bütçenizi, uzun vadeli ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi karşılamalıdır.

Havuz yapımı aşamasında;

  • Proje profesyonel olarak hazırlanır.
  • Profesyonel şantiye kontrol-yönetim altyapısı oluşturulur.
  • Sertifikalı ekiplerimiz tarafından montaj altyapısı hazırlanır.

Kullanılacak ürünlerin güvenilirliği, kaç yıl garantili olduğu gibi etkenler de uygun havuz seçiminde, düşünülmesi gereken konuların başında gelmektedir. Sermed Havuz Firması; 10 yılı aşan tecrübesi ve bilgi birikimiyle birlikte, 10 yıl garanti vaat etmektedir. 7 gün gibi kısa bir sürede montajı tamamlanan havuzlarımızda, hayalinizdeki havuza ulaşabilirsiniz.

Havuz Modelleri Nelerdir?

Uzun vadede aileniz ve sizin için uygun olan havuzu bulmak için beton, fiberglas ya da vinil astarlı havuzlar arasından seçim yapabilirsiniz.

  • Fiberglas yüzme havuzları, daha düşük maliyetlidir. Temiz ve sağlıklı tutulması daha kolaydır. Beton havuzlara göre montajı, daha hızlı yapılır. Oldukça sağlamdır. Gözeneksiz yapısıyla tercih edilmektedir.
  • Beton havuzlarda tasarım ve esneklik, hayalinize göre yönlendirilebilir. Estetik görünümleri güzeldir. Yapıları güçlüdür. Beton havuzlarda kurulum 3 ila 12 hafta arasında gerçekleşmektedir.
  • Vinil liner kaplama havuzlar, uzun süre dayanıklı ve sızdırmazlık özelliği bulunur. Düzenli bakım ve temizlikle, ömrü daha da uzar. Vinil havuzlar, sınırlı sayıda boyut ve şekle sahiptir. Çoğunlukla dikdörtgen ve L şeklindedir.

Havuz seçimi, nerede yaşadığınıza, iklime, bütçenize ve farklı birçok nedene göre havuz yapım maliyetleri değişkenlik göstermektedir. Sermed Havuz olarak, müşterilerimizin bütçesini düşünmenin yanında, hayallere sınır konulamayacağı prensibinden yola çıkarak, en uygun fiyatlarla, kaliteli ve profesyonel hizmet vermekteyiz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !