İkinci El Prefabrik Havuz Olur Mu?

16 Ocak 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
İkinci El Prefabrik Havuz Olur Mu?

Prefabrik havuz hazır havuz modelidir ve konulacak alana taşındıktan sonra saha çalışmaları yapılır. İkinci el prefabrik havuz konulacak alana uymaması, derinliği ve ölçülerinin istediğiniz gibi yapılmaması gibi sonuçlar meydana getirir. Bu nedenle tüm havuz tasarımları havuz konulacak alana özel yapılır. Saha çalışmaları ile birlikte müşterilerimizin isteklerine göre çevre düzenlemeleri, aydınlatma ürünleri ve zengin aksesuar seçenekleri sunulmaktadır.

Prefabrik Havuz Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik havuz fiyatları betonarme havuzlara göre %50 daha uygundur. Havuz fiyatları belirlenirken dikkate alınan başlıca unsurlar vardır. Öncelikle havuz boyu ve derinliği, havuz tasarımında kullanılacak malzemeler, aksesuar seçimleri, aydınlatma, filtre sistemi, pompa gibi tüm etkenlere göre net bit fiyat çıkarılır. Havuz fiyatları uygun olduğu için istediğiniz modelde havuza düşük fiyatlar ödeyerek sahip olabilirsiniz. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Prefabrik Havuz Tasarımında Nelere Dikkat Edilir?

Prefabrik havuzların tasarımında dikkat edilecek özellikler vardır. Havuz tasarımları havuz konulacak alana, alan genişliğine göre yapılmalıdır. Malzeme seçimleri dayanıklı olması için kaliteli olmalıdır.

  • Firmamız havuz tasarımlarında öncelikle havuz yapılacak alanı dikkate alarak çalışmalarına başlar. Alanı doğru kullanmak havuz manzarası ve kolay hareket etmeniz için önemlidir. Alan genişliğine göre küçük ve büyük havuz modelleri yapılabilir.
  • Havuz tasarımında kullanılan malzemeler üstün dayanıklılık sağlaması için özel olarak seçilir. Kaliteli malzeme seçimlerimiz ile hazır havuzlar zemin hareketlerinden etkilenmez.
  • Prefabrik havuzların tasarımında anti-bakteriyel kaplamalar kullanılır. Kaplama renkleri ve desenleri çeşitli olduğu için istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.
  • Hazır havuzların tasarımında kullanılan malzemeler yosun oluşmasını engeller ve mantar gibi sağlık sorunlarına sebep olabilecek bakteriler oluşmaz.

Neden Prefabrik Havuz?

Prefabrik havuz istediğiniz havuza kavuşmak için en kolay yoldur. Sağladığı birçok avantaj sayesinde ülkemizde en çok tercih edilen havuz modelleri arasında yer almaya başlamıştır. Geçmişte oldukça pahalı ve zor bir iş olan havuz kurulumu hazır havuz sayesinde uygun fiyatlarla ve pratik bir şekilde tamamlanmaktadır. Böylece havuz maliyetleri azalmış ve havuz yapım süresi kısalmıştır.

Hazır havuz avantajlarından biri de bakımlarının kolay olmasıdır. Havuz tasarımında kullandığımız gelişmiş filtre sistemleri, lineer kaplama, temizleme sistemleri sayesinde havuz bakımına yüksek maliyetler ödemenize gerek yoktur. Havuz bakımı için haftada bir saat ayırmanız yeterlidir.

Prefabrik Havuz Ölçüleri Nasıldır?

Prefabrik havuz ölçüleri havuz sahibi olmanız açısından büyük bir avantaj sağlar. Bu havuzların ölçülerinde kısıtlama olmadığı için tüm bölgelere ve alanlara yapılması mümkündür. Balkonlarda, teras ve bahçelerde istediğiniz gibi havuz kurulumu yapılabilir. Havuz ölçüleri de istediğiniz şekilde ayarlanması mümkün seçenekler sunar.

Prefabrik Havuz Derinliği Nasıl Belirlenir?

Prefabrik havuzların derinliği müşterilerin istekleri doğrultusunda ayarlanabilir. Hazır havuz seçenekleri arasında istediğiniz derinlikte havuz modelleri bulabilirsiniz. Farklı derinlikte havuzlara sahip olmak için istediğiniz ölçüleri bize vermeniz halinde havuz yapımı bir hafta içerisinde tamamlanır.

Prefabrik Havuz Modelleri Nelerdir?

Prefabrik havuz modelleri ev, okul, bahçe, teras gibi tüm alanlara özel yapılabilen hazır havuzlardır. Havuz tipleri arasında çocuk havuzu, terapi havuzu, masaj havuzu, yüzme havuzu gibi seçenekler vardır. Havuz modelleri belirlenirken müşterilerimizin istekleri dikkate alınır ve havuz konulacak alana göre özel çalışmalar yapılır.

Prefabrik Havuz Nerelere Kurulabilir? Prefabrik havuz birçok avantaj sunmakta ve uygun fiyatlarla havuz sahibi olmak için çözüm sağlamaktadır. Havuz sahibi olmak için büyük bir bahçeye veya geniş bir terasa sahip olmanız gerekmiyor. Küçük bahçelerde, dar balkonlarda ve istediğiniz birçok alanda havuz kurulumu yapılabilir. Firmamız Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish