Liner Kaplama İle Seramik Arasındaki Farklar

25 December 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kapalama İle Seramik Arasındaki Farklar

Liner kaplama ile seramik arasındaki farklar kalite konusunda da kendini göstermektedir. Daha dayanıklı ve kullanışlı bir sistem oluşturmak isteyen kişiler için liner kaplama daha ideal bir seçim olacaktır. Bu alanda Sermed Havuz Firması ile iletişime geçerek havuzunuzun gerekli olan tüm kalite detayları düşünülerek tasarımın tamamlanmasını mümkün kılabilirsiniz. Bu harika sistem sayesinde son teknoloji yöntemler ile harika bir havuz tasarımı ortaya koyabilirsiniz.

Liner Kaplamanın Özellikleri Nelerdir?

Prefabrik havuz yapımı sırasında ya da klasik olarak betonarme havuzlarda direkt olarak liner kaplama kullanılabilir. Bu alanda bir kısıtlama söz konusu değildir. Hazırlanan havuzun genel kalitesinin artırılması için en nitelikli girişimlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

  • Liner kaplama çift katmanlı PVC şeklinde tasarlanmıştır.
  • Montaj aşamasında sadece uzman olan kişilerin görev alması gerekir.
  • Montaj sırasında yapıştırıcı ya da ısı kaynağı kullanılır.
  • Her ikisinde de hem görsel kalite hem de kullanışlılık maksimize edilmektedir.
  • Tasarımın desenini kendi isteğinize göre seçme hakkınız vardır. Dilerseniz su dalgası desenini dilerseniz de mozaik unsurların ön planda olduğu deseni tercih edebilirsiniz.
  • Su sızdırma konusunda tek bir taviz dahi verilmez. Liner kaplamanın en temel avantajı sızdırmanın ortadan kaldırılmasıdır.
  • En sık kullanılan havuzlarda dahi sorunsuz bir biçimde liner kaplama sayesinde tek bir deformasyon ya da sızdırma olmadan kullanımın tamamlanması mümkün kılınır.

Havuz yapımı sırasında liner kaplama yaptıran kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman dahi genel manada memnuniyetin ne derecede olduğu ile alakalı da fikir sahibi olabilirsiniz.

Uygulaması Zor Mudur?

Çelik havuz liner uygulama süreci ile alakalı inceleme yapıldığı zaman seramik alternatifine göre oldukça sorunsuz bir yapıya sahip olduğu görülmektedir. Hem uygulamanın pratikliği hem de zahmetsiz yapısı ile teslim adımını öne çekmeye dahi yardımcı olmaktadır. Bu derece pratik şekilde tasarlanmış olan kaplama unsurunun renk ve desen konusunda seçime tabi tutulması da mümkündür. Dilediğiniz gibi renk ve desen seçimlerini de yapabilirisiniz. Bu harika sistem verimliliği ile göz doldurmaya devam etmektedir.

Maliyet Ne Seviyededir?

Panel havuz modellerinde ve firmamız tarafından sunulan diğer modellerde maliyetin diğer firmalara göre oldukça düşük bir seviyede olduğu net bir biçimde görülmektedir. Maliyetin bu derece makul olması hem müşteri memnuniyetini artırıyor hem de yerli üretime destek veriliyor. Kullanılan materyallerin yerli üretim olması sayesinde herhangi bir şekilde döviz kuruna bağlı olmadan havuzunuza gerekli olan yatırımın sorunsuz biçimde tamamlanmasını mümkün kılabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Müdür? 

Liner kaplama ile seramik arasındaki farklar incelendiği zaman en temel farkın kesinlikle uzun ömürlülük konusunda kendini gösterdiği net bir biçimde fark edilmektedir. Uzun ömürlü ve sorunsuz sistem memnuniyet uyandırmaya devam ediyor. Liner kaplamanın 10 senelik bir garantisi bulunuyor. Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman senelerdir sorunsuz bir biçimde havuzlarını kullandıklarını da anlayabilirsiniz. Herhangi bir deformasyon olmaması için en temel detayların başında liner kaplama gelir.

Evinizin Değerini Artırın!

Evinizin değerini oldukça kısa bir süre içerisinde artırma imkanını da elde edebilirsiniz. Kısa sürede yüksek verimliliği beraberinde elde edebilmek için Sermed Havuz sizin için en doğru tercih olacaktır. Havuzun temel yapısı ile alakalı incelemeler yapıldığı zaman hem eğlenceli zaman geçirme hem de eve yatırım yapma bağlamında büyük bir etki sahibi olduğu görülüyor. Havuzu olan evlerin satışa çıkarıldığı zaman biçileceği değer daha yüksek olmaktadır. Kıyaslamalar yapıldığı zaman verimlilik daha net şekilde kendini gösteriyor.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !