Liner Kaplama Gerekli Bir Hizmet mi?

16 August 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama Gerekli Bir Hizmet mi?

Liner kaplama için gerekli olup olmadığı konusunda kafa karıştıran önermeler vardır. Bu noktada kaplamanın havuzunuz açısından avantajlarını değerlendirerek gerekli olup olmadığına karar verilebilmektedir. Havuzunuzun ve sizin ihtiyaçlarınız dahilinde avantajları değerlendirerek liner hizmetinden yararlanıp yararlanmayacağınıza karar verebilirsiniz. Bu durumda kaplama işleminin yalnızca görsellik açısından tercih edilmediğini belirtmek isteriz. Farklı renk ve desen seçenekleriyle havuzunuza şıklık katmanın yanı sıra daha pek çok avantajı bulunmaktadır.

Kaplama için kullanılan malzemelerin birinci sınıf kalitede olduğunu belirtmek isteriz. Hem çevre dostu hem de uluslararası standartlara uygun malzemeler sayesinde 10 yıl garantili havuz kaplamaları yapmaktayız. Kaplama malzemelerimiz anti-bakteriyel özelliktedir. Bu sayede %100 hijyenik havuz sahibi olabilir, havuz bakımı konusunda güvenle tercih edebilirsiniz.

Bilindiği gibi betonarme havuzlarda zaman içerisinde derz aralarında yosun ve bakteri oluşumu meydana gelmektedir. Kaplama malzemelerimiz yüksek dayanıklılık konusunda oldukça sağlam ve sızdırmazlık garantisi olan ürünlerdir. Havuzlarınızda oluşması muhtemel çatlak ve sızıntı durumu bu sayede ortadan kalkmaktadır. Herhangi bir doğal afet durumunda dahi bu saydığımız olumsuz koşullar meydana gelmemektedir.

Hazır Havuz İçin Liner Kaplama

Hazır havuz için profesyonel ekibimiz tarafınca yapılan liner işlemlerimizi büyük bir özveri ile yapmaktayız. Bahçenizle bir uyum yakalamak veya havuzunuza şık bir görüntü kazandırmak için farklı renk ve desenler tercih edebilirsiniz. Bu sayede betonarme havuzlara kıyasla çok daha lüks bir görünüme sahip ve kullanışlı havuzlara sahip olabilirsiniz. liner malzemelerimiz yalnızca görüntü açısından değil, işlevselliği nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir.

Özellikle site havuzu gibi toplu kullanım alanlarında temizlik ve havuzun bakımı konusunda bazı sıkıntılar çıkabilmektedir. Liner işlemleri sonrasında özellikle %100 hijyen sağlanmakta olup, toplu kullanım için sağlıklı havuzlar hazırlanmaktadır. Firmamız bünyesinde havuz modelleri ve farklı kaplama çeşitleri bulunmaktadır. Kişisel zevkinizi yansıtan modeli ve deseni seçebilir, farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Özellikle çocuklar için sağlıklı bir havuz ortamı yaratmak isteyenler için liner kaplama işlemlerini şiddetle tavsiye etmekteyiz. Derz aralarında oluşan bakteri ve mikrobun önüne geçmek için üst düzey kaliteli kaplama malzemeleri tercih edebilir, %100 hijyen koşullarını sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !