PREFABRİK HAVUZ FARKLARI

27 January 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prafabrik Havuz Farkları

Prefabrik havuz farkları maliyetten başlayarak kullanışlılık seviyesine kadar değişim göstermektedir. Betonarme olan havuzların hazırlanmasının daha uzun süremsi ve daha maliyetli olması kişileri prefabrik havuzlara asıl yönelten hususlar arasında kendini göstermektedir. Prefabrik havuzların inşa adımlarında Sermed Havuz firmamız ile iş birliği kurarak şimdiye kadar elde ettiğiniz en verimli seçeneklerin tadını çıkarma imkanını yakalayacaksınız. Bu harika sistem yüksek verimliliği ile sizi memnun edecektir.

Yerli Sermaye ile Havuz İnşası!

Prefabrik havuz yapım adımlarında Sermed Havuz firmamız tarafından kullanılan tüm maddelerin, aksamların sadece yerli üretim olduğu da görülmektedir. Bu harika sistem yüksek verimliliği ile memnun etmeye devam ediyor. Harika sistemin tadını çıkarırken yerli sermayeye de destek olabilirisiniz. Yerli ürünlerin kullanılmasının bir diğer avantajı da döviz kurları değişim gösterse dahi sizin ödeyeceğinizi fiyatlarda değişim olmamasıdır. Dışa bağımlı olan firmalarda ancak döviz kuruna göre fiyat belirleme politikası benimsenir.

Yapım Aşaması Ne Kadar Sürer?

Havuz yapımı süreç bakımından hızlı ve sorunsuz bir biçimde tamamlanacaktır. Bu noktada en ufak bir program sapması meydana gelmemesi için size net bir biçimde çizelge sunulacaktır. Elde edeceğiniz verimliliğin artmasının ve prefabrik havuzların bu şekilde kullanılmasının en temel sebebi de kesinlikle kısa sürede teslim edilmesidir. Yaz başında isteklerinizi ve taleplerinizi bize bildirerek projenin hazırlanması için ilk adımı atabilirsiniz. Bu harika sistem yüksek verimliliği ile sizi memnun etmeye devam edecektir.

Havuz Sterilliği Nasıl Sağlanır?

Prefabrik havuz yapımı sırasında kişilere neden bu yöntemi tercih ettikleri sorulduğu zaman genel manada kişilerin ilk yanıtları sterillik oluyor. Covid salgınının sonrasında toplu havuzların kullanımının çok da mantıklı olmadığını görmekteyiz. Tam da bu nedenle daha temkinli bir biçimde davranarak kişisel havuz oluşturma imkanınız varsa bunu kullanmanın mantıklı olacağı vurgulanıyor.

  • Havuzun sterilliğinin sürekli hale getirilmesi için su devir daiminden başlayarak filtre kullanım adımlarına kadar sorunsuz bir sistem oluşturulmalıdır.
  • Tek katmanlı bir filtreden ziyade daha hassas bir tutuculuğa sahip olan filtrelerin kullanılmasına da önem veriyoruz. Kullanan kişi sayısı da kısıtlı olacağı için genel havuzlara göre kat ve kat daha kullanışlı ve temiz olacağının da belirtilmesi gerekiyor.

Bu detayların her biri havuz kullanımının kalitesini ve havuzun sterilliğini artıran detaylardandır. Müşterilerimizin uzun süreli bir biçimde memnun kalması ve Sermed Havuz hakkında olumlu bir intibaya sahip olmaları bizim için en temel niteliktir.

Fiyat Aralığı Nedir?

Havuz modelleri büyüklüklerine ve sahip olacakları ek özelliklere göre farklı fiyat aralıklarında sunulmaktadır. Bu farklı fiyat aralıkları kapsamında diğer firmalar ile kıyaslama yapıldığı zaman Sermed Havuz’un hali hazırda en makul skalalardan birini sunduğu da net şekilde görülmektedir. Verimliliği artırmak için en doğru ve verimli yerlerden birindesiniz. Verimliliği maksimum seviyeye çıkarabilmek için doğru yerdesiniz.

Havuzun teslim adımlarının hızı, maliyetin düşük olması, kalitenin global manada ses getirecek düzeyde olması memnuniyeti artırıyor. Ayrıca teslim edilmiş olan projelerimize göz atıldığı zaman bu alanda ne derece yüksek bir yetkinlik barındırdığımızı da görebilirsiniz.

Havuz Garantili Midir?

Prefabrik havuz farkları kapsamında garanti faktörü de dikkat çekmektedir. Havuzun tüm aksamları garantilidir. Kullanım ya da kalite ile alakalı tek bir aksaklık dahi fark ettiğiniz anda bu durumun anında temsilcilerimize bildirilmesi gerekiyor. Temsilcimiz anında size yardımcı olacaktır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !