Prefabrik Havuzlar Ve Antrenman Programları

02 November 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz

Hizmette 10. yılını geride bırakan ve hiçbir zaman kalitesinden ödün vermeden ilerlemeye devam eden Sermed Havuz Firması, prefabrik havuz çeşitleriyle sizleri memnun etmeyi sürdürmektedir.

Prefabrik Havuzlar Ve Antrenman Programları
Prefabrik Havuzlar Ve Antrenman Programları

Prefabrik havuz, kolay kurulumu nedeniyle beton havuzlara nazaran daha çok tercih edilen, kulanım alanı oldukça geniş bir havuz modelidir.

Prefabrik havuz çeşitli panel destekleriyle, entegrasyon seçenekleriyle ve test edilebilirliğiyle büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Sermed Prefabrik Havuzlarının Gözle Görülür Farkı

Güvenilir bir ekiple ve sağlam ekipmanlarla, hijyen standartlarına göre çalışan Sermed Havuz Firması, havuz kurulumunda sizlerin memnuniyetini önemsemektedir.

Maliyeti oldukça uygun, konfor alanı sağlayan ve enerji tasarrufuyla yalıtım güvencesi desteği de veren Sermed Havuz Firması, sizlere yaşatacağı mutluluğu da önemsemektedir.

Sermed Prefabrik Havuzun Avantajları

Sermed Havuz Firması, prefabrik havuz kurulumunda titiz çalışmalar yürütmektedir.

  • Maliyeti size uygun havuz fiyatları belirlenen memnuniyet politikası önemlidir.
  • Kurulum aşamasında ön çalışma yapmak, sizinle birlikte hayal ettiğiniz havuzu dizayn etmek için yola çıkılmaktadır.

Sermed Havuz’un kurduğu prefabrik havuzun avantajları şunlardır:

  • Alman mühendislik kalitesiyle sunulan MTH Sunnypool firmasının güvencesiyle sağlam kurulum düzenleri yapılmaktadır.
  • Liner Kaplama adı verilen özel vinil kaplama sayesinde, havuzunuzda anti-bakteriyel oluşumlar, mikroplar, yosunlar asla barınamayacaktır.
  • Sermed Havuz’un kurduğu havuzlar kolayca temizlenebilir.
  • *Anti U.V yüksek rezistanslı anti fouling 80/ 100 destekli tek parça liner sayesinde, havuzunuz asla sızdırma yapmayacaktır.
  • Sermed Havuz’un yaptığı prefabrik havuz esnektir; depremden, zemindeki çatlaklardan ve çöküntülerden su kaçağı oluşmaz.
  • Kurulumunu sağladığı prefabrik havuzun filtrasyon sistemleri özenle yapılmaktadır. Suyun sürekli geçirildiği quartz kum, havuzun temizliğini sağlamaktadır.

Sermed Havuz Prefabrik Havuzu Yaparken Nelere Dikkat Etmektedir?

Sermed Havuz, titizlikle çalıştığı prefabrik havuz yapımı nda, seçilen malzemelerin kalitesine de özen göstermektedir.

Havuzlarda kullanılan fibercement paneller paslanmaz, mikrop tutmaz, deforme edilemez şekilde ayarlanmıştır. Paneller, herhangi toprakaltı etkiye de dayanıklıdır.

Sermed Havuz’un köşe fiber havuz merdiveni sağlam bir polyesterden yapılmış olup, standart havuz ekipmanları da dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Paslanmaz lüks tip havuz merdivenleri kullanan kurumumuz, havuzdakisuyun tuz-PH dengesini, havuz ısısını korumak üzere de kaliteli ekipmanlarla çalışmaktadır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !