En Çok Tercih Edilen Prefabrik Havuz Ekipmanları

24 January 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
En Çok Tercih Edilen Prefabrik Havuz Ekipmanları

Prefabrik havuz modelleri günümüzde en çok tercih edilen ve birçok avantaj sağlayan havuzlardır. Havuz sahibi olmak için daha düşük havuz fiyatları ödeyerek istediğiniz havuza kısa sürede sahip olabilirsiniz. Prefabrik havuz ekipmanları havuz bakımında kullanılan kimyasallar, aydınlatma ürünleri, dezenfeksiyon cihazları gibi ekipmanlardır. Bu ekipmanlar arasında en çok tercih edilen havuz bakımı nın yapılması ve sürekli temiz kalması için kullanılan dezenfeksiyon cihazlarıdır. Havuz tasarımının gösterişli olması için çeşitli aydınlatma seçenekleri vardır. Çevre düzenlemesinde eğlence sistemleri, kaydırak, doğal bitkiler kullanılabilir.

Prefabrik Havuz Yapımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Hazır havuz modelleri olan prefabrik havuzlar profesyonel ekiplerle fabrikada tasarlanır. Havuz yapımı nda kullandığımız malzemeler insan sağlığı dikkate alınarak seçilir. Havuz temelinin atılmasından su dengesinin sağlanmasına kadar tüm detaylar dikkate alınarak kaliteli malzemeler kullanılır.

  • Prefabrik havuz temelinde dayanıklı olması için çelik kullanılır. Havuz temelinde kullanılan kaliteli malzemeler havuzun zemin hareketlerinden etkilenmesini engeller. Havuzlar depreme karşı dayanıklıdır ve firmamız tarafından 10 yıl garanti verilir.
  • Havuz yapımında aşınmalar ve paslanma meydana gelmemesi için vinil ester reçine kullanılır. Vinil ester ve polyester reçine ile fiberglass uygulaması yapılmaktadır.
  • Havuz kaplamasında kaliteli ve sağlıklı olan lineer kaplama kullanılır.

Prefabrik Havuz Ekipmanları Nelerdir?

Prefabrik havuz ekipmanları havuz yapımında kullanılan ve havuz bakımı için kullanılan malzemelerdir. Havuz yapımında ekibimiz kaliteli malzemeler seçerek insan sağlığına en uygun havuz tasarımları yapmaktadır. Havuz kabuğu elde edildikten sonra en çok tercih edilen kaplama seçeneği olan lineer kaplama uygulanır. Lineer kaplama renk ve desen çeşitliliği sunmasından dolayı müşterilerimizin istedikleri seçenekler değerlendirilir. Dilerseniz mermer görünümünde istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.

Havuz ekipmanları arasında önemli seçimlerden biri de aydınlatma ürünleridir. Aydınlatma ürünleri ile havuz tasarımı oldukça hoş bir görünüm kazanmaktadır. Led ışıklarla çevre düzenlemesi yapılarak istediğiniz alanda havuz manzarasına sahip olabilirsiniz. Havuz suyunun temiz kalması için gelişmiş filtre sistemleri seçilir. Doğru filtre uygulamaları suyun her zaman berrak kalmasını sağlayacaktır. Yüzey sıyırıcı sistemler ve taşmalı sistemlerle su yüzeyinin temizliği sağlanabilir. Firmamız iki farklı sistemi de profesyonel şekilde uygulamaktadır.

Prefabrik Havuz Tasarımları Nasıl Yapılır?

Prefabrik havuz modellerimiz arasında istediğiniz ölçülere ve derinliğe sahip hazır havuzlar bulabilirsiniz. Havuz tasarımında öncelikle dayanıklı olması için temelinin sağlam olması gerekir. Sağlığınızı dikkate alarak sağlam temeller atılması adına kaliteli malzemeler kullanılır. Havuz imal edilirken formu, ölçüleri ve derinliği müşterilerimizin istediği gibi olabilir.

Havuz ölçülerinde kısıtlama olmadığı için büyük ve küçük tüm alanlara özel tasarımlar yapılabilir. Havuz formları arasında oval, dikdörtgen ve kare formlar vardır. Çocuk havuzu, masaj havuzu, terapi havuzu gibi farklı havuz türleri imal edilebilir. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz havuz modelini sunmanız ardından hayalinizde havuza 10 gün içerisinde kavuşabilirsiniz.

Prefabrik Havuz Kimyasalları Nelerdir?

Havuz tasarımında kullanılan filtre sistemleri havuzdaki fiziksel kirlerin tutulması için doğru uygulanmalıdır. Havuz suyunun temizlenmesi için taşırma sistemi ve yüzey sıyırıcı sistemler uygulanabilir. Bu sistemlerin doğru yapılması halinde havuz suyu her zaman berrak ve ilk görünümü gibi kalacaktır. Suyun temizliği insan sağlığı için oldukça önemlidir. Bu nedenle filtre uygulamalarında uzman ekiplerimiz özel çalışmalar yapmaktadır.

Havuz sahibi olmanız ardından haftalık havuz bakımı yapmanız gerekir. Havuz bakımında kullanılan ekipmanlar arasında havuz kimyasalları vardır. Bu kimyasallar havuzdaki zararlı bakterilerin yok edilmesi için suya doğrudan ilave edilir. Havuz kimyasalı olarak en yaygın kullanılan madde klordur. Aynı zamanda ozon, soydum ve klorsuz şoklama maddeleri de kullanılır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !